Działka budowlana Targówka
Targówka, mazowieckie
- 288 510 zł
- 978 m²
- 295 zł/m²
Aneta Jarzębska
Skontaktuj się
Działka budowlana Targówka
Targówka, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Działka budowlana Targówka
Zaktualizowane: 20 maja 2026
288 510 zł 978 m² 295 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 288 510 zł (295 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 978 m²
- kształt: prostokąt; długość: 29m; szerokość: 32m; teren płaski, zabudowana, zalesiona
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: PL Anna Stanio, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: G-84375-13
Lokalizacja
- Adres: Targówka, Mińsk Mazowiecki, miński, mazowieckie
Opis nieruchomości
Działka z pięknym widokiem na obrzeżach Mińska Mazowieckiego.
Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Targówka blisko granic Mińska Mazowieckiego!
Powierzchnia 978 m2 o komfortowych wymiarach 32 x 29 metrów.
Teren przeznaczony w MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową. (...)
512 206...
512 206 771